ממשלת ביבי ה-34 יומן פעילות

– מינוי “שר במשרד” התקשורת במקום שר תקשורת
– פיטורי אבי ברגר, מנכ”ל משרד התקשורת בעיצומו של נסיון פתיחת שוק התקשורת הקווית לתחרות, בשיחת טלפון.
– שילוש דמי הרשיון לערוץ 10, רגע לפני שעמד לקבל סיוע פיננסי מרוכש פוטנציאלי
– התפטרות דיויד גילה – הממונה על ההגבלים העיסקיים לאחר שלא הצליח לרתום את הממשלה למאבקו בטייקונים על מונופול הגז שמוקם בישראל.
– ביבי מתגאה בהשיג – פיפא תבחן את לגיטימיות קבוצות הכדורגל הישראליות ממעלה אדומים ואריאל, וישראל תיתן אישורי VIP למחבלים שמשחקים כדורגל. במקום להתמודד עם ההצעה הפלשתינאית, בחר ראש הממשלה להתקפל. רג’וב הודע שהוא עוד לא סיים איתנו.
– 31-5 בני בגין, אחד השרים הערכיים והצנועים, ההגונים והאהובים בליכוד ובכנסת התפוטר מהממשלה בעקבות חלוקת השלל בין חברי הליכוד
– 1-6 הבן של חזן – זה שמפעיל קזינו בחו”ל ונהיה בטעות חבר כנסת, הצליח לסחוט מביבי באיומים 3 תפקידים חשובים – סגן יו”ר הכנסת, וחברת בועדת חוץ ובטחון וועדת הכספים. ככה זה כשראש הממשלה נלחץ ע”י אחרון חברי מפלגתו. ולאיזה ועדה מינו את בגין שהוזמן ע”י ביבי לפני הבחירות לסגל של המפלגה ? ועדת קידום האישה.
– עדכון: מסתבר שבנוסף לכל הבן של חזן עושה סמים עם החברה, מטריד בחורות, מסרסר בזונות (כל זה על פי תחקיר בערוץ 2 שחזן הבטיח שיתבע תביעת דיבה מה שלא קרה בסוף, כנראה ש-“אמת דיברתי” עומד במבחן עורכי הדין ולכן גם לא תהיה תביעה כזאת)
– 5-7 ביטול רפורמת הגיור והעברת השליטה לאנשי ש”ס, בדרך – ביטול האפשרות לכשרות אלטרנטיבית כדי שמוסדות ש”ס יוכלו לגבות את כל הכסף כמונופול.

Post a Comment

Your email is kept private. Required fields are marked *